Impresionante Casa De Campo, Alora, Malaga

  • 100 m²
  • 4 soveværelser
  • 2 badeværelser

Impresionante Casa De Campo, Alora, Malaga ligger i Málaga med 4 værelser måler det 100 m² og rummer 8 gæster. Der er et fuldt udstyret køkken og 2 badeværelser.

Indkvarteringen er 3 km fra Plaza Fuente Arriba og 3,1 km fra Castle Alora. Du kan komme til Bobastro om få minutter i bil.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Impresionante Casa De Campo, Alora, Málaga
Casita Alonso, Piscina Privada
pris kun for mobil

Casita Alonso, Piscina Privada

416 m fra overnatningsstedet
USD 157 USD 141
pr. nat
Rocamadour - Casa Del Caminito
pris kun for mobil

Rocamadour - Casa Del Caminito

8.5
Fremragende 72 anmeldelser
679 m fra overnatningsstedet
USD 571 USD 514
pr. nat
Casa Arroyo Precioso
pris kun for mobil

Casa Arroyo Precioso

10
Enestående 2 anmeldelser
4.1 km fra overnatningsstedet
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Malaga Lufthavn
    46 km

    Togstationer

    Malaga-Aeropuerto Train Station
    26 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    Fritid

    • Udendørs pool
    • Have
    • Grillfaciliteter

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 14:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 10:00
    Licensnr.VFT/MA/37831
    Ofte stillede spørgsmål
    • Er der parkering i nærheden af Impresionante Casa De Campo, Alora, Malaga?
      Ja, i Impresionante Casa De Campo, Alora, Malaga vil din bil være i sikkerhed på en gratis privat parkering på stedet.
    • Hvor meget koster det at bo på Impresionante Casa De Campo, Alora, Malaga?
      Prisen for en overnatning i Impresionante Casa De Campo, Alora, Malaga er 215€.
    • Hvad er reglerne for ind- og udtjekning på Impresionante Casa De Campo, Alora, Malaga?
      Gæster på Impresionante Casa De Campo, Alora, Malaga skal checke ind senest 23:59 og checke ud senest 10:00.
    • Er der en pool på denne feriehus?
      Ja, gæsterne på denne feriehus kan nyde den en swimmingpool, der er placeret på stedet.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Malaga Lufthavn
    46 km

    Togstationer

    Malaga-Aeropuerto Train Station
    26 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Impresionante Casa De Campo, Alora, Málaga

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk